Scythe po polsku ciut później, a cyfrowy…

Wydawnictwo Phalanx poinformowało, że dostawa polskiej edycji gry planszowej Scythe opóźni się o kilka dni. Kontenerowiec z egzemplarzami Kosy nie dotarł wczoraj do Gdańska, a przybicie do polskich brzegów planowane jest na 28-go. Oddział Celny Terminal Kontenerowy w zakresie odpraw działa 7 dni w tygodniu w godz. 07-19, także jest szansa, że towar zostanie dopuszczony do obrotu tego samego dnia, o ile faktycznie statek dopłynie o tej 1-2 nad ranem, chyba że chłopakom wyrzuci w kompie rewizję całkowitą kontenera, to wtedy armageddon. Nawet jeśli wszystko pójdzie cacy i sprawnie, to po mojemu, pudła muszą jeszcze dojechać do Opola. Tam trzeba je ogarnąć, przygotować do wysyłki. Wątpię żeby udało się wyekspediować paczki w piątek. Jeśli kurier bryka w sobotę, to szczęśliwcy mieszkający w pobliżu wydawnictwa mają szansę otrzymać przesyłkę w poniedziałek, w innym wypadku trzeba nastawić się na drugą połowę przyszłego tygodnia, ale to moje czarnowidztwo.

Z kwestii bardziej pozytywnych: wspominałem już, że cyfrowa edycja Scythe nieśmiało wygląda na światło dzienne. Na fejsowym profilu projektu chłopaki wrzucili kilka zdjęć z Poznań Game Arena. Wybrałem te, na których jakkolwiek widać grę (fotki niekoniecznie najlepszej jakości).

scythedigit2

scythedigit3

A tu mam dla Was niespodziankę, dzięki uprzejmości Krzyśka Szulewy możecie sobie zobaczyć foteczkę z PGA we wpytkę jakości (kliknij aby powiększyć). Jeszcze raz thx.

scythedigit4maly

Sprawdź również

Inner Chains

Inner Chains – premiera gry i release trailer

Z małym poślizgiem, ale w dniu dzisiejszym ok. godz. 18 czasu środkowoeuropejskiego, będzie miała miejsce …

Dodaj komentarz